| totElodia a întrebat:

Sunt la profil economic. Imi doresc ca la facultate sa ma axez tot pe economie. Ce astfel de facultati pot urma, insa prezente si in Anglia?

1 răspuns:
| Lovius a răspuns:

Heii, si eu sunt tot pe profil economic, doar ca eu termin anul asta..ideea e ca sunt o gramada de facultati in Anglia, ai putea sa mergi la o facultate de finante banci sau informatica si contabilitate de gestiune happy Cauta site-uri diferite pe google despre ce facultati sunt in Angliawinking Si trebuie as cunosti bine limba engleza ca sa te poti descurca desi daca nu ai pe nimeni acolo e greu sa te descurci singura