| Andreiq2382 a întrebat:

Sunt la stiinte ale naturii si vreau sa ma transfer pe vara la stiinte sociale.Trebuie sa dau diferentele daca ma mut de la inceputul anului

1 răspuns:
| Nemessys a răspuns:

Da, trebuie sa dai diferente la desen, muzica si latina. (daca ai facut una dintre aceste materii anul asta, atunci nu mai dai diferenta. De exemplu, daca faci latina, atunci nu mai trebuie sa dai diferenta. Din moment ce esti la sn presupun ca faci. Deci doar la muzica si desen. happy