| enilor a întrebat:

Sunt o fana ANNE RICE si as vrea sa citesc toate cartile ..eu acasa nu am decat INTERVIU CU UN VAMPIR SI REGINA BLESTEMATILOR, cum fac sa le gasesc si pe celelalte as dori sa le cumpar de la o librarie nu de pe site-uri. OFER FUNDITA

1 răspuns:
| MariaChrii a răspuns:

Cauta prin anticariate mari sanse sa gasesti si la un pret bun sau dai comanda de la adevarul(site-ul lor si eu am comandat toate cele 100 de carti(verzi)) si au venit la o saptamana dupa comanda