| Paturik a întrebat:

Sunt pe Cosmote.Ce extraoptiune ar trebui sa activez cu 5 euro? Care este cea mai buna?

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Eu zic ca Explore, am avut'o de doua ori si am fost multumita. Mii de minute in retea, sute nationale si net pe deasupra happy
Suna la 1234 pentru mai multe big grin

| iuly92 a răspuns:

Ndiferent că eşti utilizator nou sau existent de Cartela COSMOTE, activează până la 23 februarie 2014 extraopţiunea Start Unlimited şi beneficiezi de:

SMS-uri NELIMITATE în COSMOTE
2000 minute în Cosmote
2000 minute în Romtelecom fix
120 minute/SMS-uri în alte reţele naţionale
50 MB trafic de date
totul pentru 5 euro credit lunar.

| iuly92 a răspuns:

Indiferent că eşti utilizator nou sau existent de Cartela COSMOTE, activează până la 23 februarie 2014 extraopţiunea Start Unlimited şi beneficiezi de:

SMS-uri NELIMITATE în COSMOTE
2000 minute în Cosmote
2000 minute în Romtelecom fix
120 minute/SMS-uri în alte reţele naţionale
50 MB trafic de date
totul pentru 5 euro credit lunar.