| NoBoDy_9430 a întrebat:

Sunt socata! http://www.cancan.ro/......41255.html

Doamne:((

8 răspunsuri:
| me a răspuns:

Doamne sper sa-si revina e un om bun, hazliu, fara el miercurea n-ar mai fi la fel.

| TabooR a răspuns:

sadNumai becali cat la blestemat! imi pare rau de el

| OctinioSlatina a răspuns:

Asta e, ramanem fara prezentator la Kiss Fm si la Carcotasii ...Este un om inteligent, cu simtul umorului, pacat de el... Sper sa-si revina! Mersii de stire, abia acum am aflatwinking

| CaroleVoicu a răspuns:

Dumnezeu sa-l ajute... ii un tip de treaba, destept, hazliu.sa speram sa supravietuiasca.

| Betty a răspuns:

Nu e chiar asa grav...se exagereaza! coma e indusa e medici pentru a-i putea administra medicamentele sa vedem ce se mai intampla in zilele urmatoare...
il asteptam cat mai curand la kiss si la prima love struck

| asdfghjklasd a răspuns:

Doamne fereste sa ramanem fara el! straight face Doamne apara`l!

| BuzduganDinu a răspuns:

Nu e in Coma, pentru ca m-am uitat la Ralitatea TV si zice ca a intrat sotia lui in Salon si A tinuto de mana, si a zambit!