| Cora18 a întrebat:

Sunt trista pentru ca vad peste tot cupluri ia eu de abia am implinit 16 ani si nu am avut parte nici macar de un sarut din partea unui baiat. Sa fie de vina faptul ca eu nu prea ies afara si ca nu prea am prieteni ( exceptandu-i pe colegii din liceu ) si ca am refuzat acei cativa baieti care mi-au cerut prietenia ( pentru ca nu sunt genul meu )? Sunt o fata frumusica si invat bine dar nu cred in dragoste din acest motiv si nu cred ca va aparea prea curand. Voi ce spuneti?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine sa mai astepti cativa ani pana crezi ca dai de unul mai potrivit.

| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Daca esti tu in poza, arati bine, mie imi placehappy eu zic ca ar trebui sa gasesti pe cineva dar daca esti frumoasa vor veni ei la tine. Tu doar sa-i accepti sau nu, acum depinde de cum se comporta fiecare. De unde esti totusi?

| miiimiii a răspuns:

Nu nu trebuie sa astept adica ai 16 ani fata trebuie sa iti traiesti viata ca cine stie cand iti gasesti marea dragoste dar pana atunci pot fi multi ani si incearca sa fi mai sociabila sa ai multi prieteteni pe care te poti baza ori cand ai nevoie pentru ca copilaria ii una si mai tarziu iti va parea rau ca nu ai prieteni si ca ai ffost izolata, poti accept un baiat si vezi daca relatia voastra nu merge cauti pe altcineva, dragostea nu ii mereu la prima vedere trebuie sa cunosti persoana indeajuns ca sa o poti iubihappy sper ca tiau fost de ajutor cuvintele mele si gandeste-te bine