| yoyo_4559 a întrebat:

Sunteti de acord cu Tezele Unice?

13 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Profesorii corectori sunt...rau-voitori ca sa nu le adresezi injurii...majoritatea dintre ei ma refer.Si intra la liceele bune multi care habar n-au ce-i cu ei, iar copiii buni sunt dezavantajati din cauza lor.Trebuie schimbate urgent! Asta e parerea mea...

| Silvia a răspuns:

Da...de ce nu? mai bine decat examenwinking big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sunt de acord happyAm trecut de ele si nu au fost chiar atat de grele big grin Decat examenu.

nony
| nony a răspuns:

Eu am terminat d mult scoala, dar as vrea sa va tasteze pana va ia foc creierul, dar pe bune, nu vrajeala din asta de 2 lei, care e acum pe la examene.raised eyebrows

| SweetCandy a răspuns:

Eu am dat si sunt cea mai mare porcarie... x(

| DonGiovanni a răspuns:

Mai am un an pana acolo deci nu ma intereseaza

| alle_1861 a răspuns:

Eu am scapat de ele, dar au fost ok si usoare. Succes celor care le vor da.(daca se mai dau)winking

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

NU![big grin]...[raspuns scurt si la direct]laughing

| cutie a răspuns:

Ioo nu dar.ne ridik nota la liceuhappySi ce pot sa zic sunt desteaptabig grin

| dragosh a răspuns:

Nu! Era mai bine cand erau testele nationale asa se da la o gramada de materii

| supradoza_de _vyse a răspuns:

Numi mai pasa am intrat la ce liceu am vrut

| frida0purple a răspuns:

Hai salut baaa!
Si acu sunt de acord cu tezele unice!
te-am pupat, iulico >big grin

| yoyo_4559 explică:

Sa va zic si parerea mea... Sunt de acord. Sunt mai simple ca asa zisa capacitate. Mie imi convine. Am trecut a VII-a si sper sa ma descurc. Multumesc pentru raspunsuri happy