| duckyduckdede a întrebat:

Sunteti fani Naruto? Ei bine tocmai s-a deschis un forum, nou-nout despre Naruto. Ei bine momentan doar eu si cu administratora suntem pe acolo, e o prietena de-a mea si am ajutat-o putin. Va spun o sa fie un forum foarte frumos doar e nevoie de membrii. Are si un aspect foarte frumos!:)

http://narutofreak.forum-gratuit.ro/ acesta este linkul, intrati, faceti-va cont si >distrati-va:D

2 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Intru pentru ca imi place si mie naruto dar nu ar trebui sa faci asta aici pe TPU nu iti mai face reclama la forum-ul tau

| Bartos_CristiNa_1988 a răspuns:

Ai dreptate.