| Sweetyass a întrebat:

Sunteti pro sau contra manele?

35 răspunsuri:
| Rhoselynn a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mi se pare doar ca inca nu te-ai maturizat destul incat sa iti dai seama ca altora poate chiar nu le pasa ca tu inca mai comentezi. Faci din tantar armasar si tot tu te dai invingator. Crezi ca daca stii sa formezi propozitii coerente inseamna ca esti demn sa imi tot comentezi mie fiecare propozitie pe care o afirm? Don't think so. Nu am ajuns aici pentru cearta. Am venit sa ajut si/sau sa fiu ajutata, in niciun caz sa ma cert cu cei ca tine. Eu am terminat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Rhoselynn):

Iniţial am glumit cu tine, dar nu tu m-ai luat în serios. Ţi-am explicat la ce m-am referit, dar tu te-ai umflat în pene că de fapt voiai să mă faci să recunosc că răspunsul meu este fără sens. Ceea ce ar fi fost stupid. Normal că era fără sens, dacă era în glumă.
Oricât încerci, nu ai cum să demonstrezi imaturitatea mea printr-o conversaţie de câteva rânduri. Te legi de vârsta mea, pentru că nu ai de ce altceva. Asta faceţi toţi când nu puteţi argumenta.
Şi da, îţi pot comenta fiecare propoziţie, atâta timp cât există caseta "răspunde".

| Rhoselynn a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma leg de varsta ta fiidnca toti astia mici va credeti mai inteligenti. Termina un liceu intai si vb de pe bancile facultatii. Si mai lasa comentariile astea ca am zis ca eu am terminat. Daca vroiai sa demonstrezi ca esti ok din toate punctele de vedere nu se ajungea aici. So...o sa iti demonstrez eu ca pot sa nu ma cobor la mintea ta si voi incheia subiectul. BLA BLA BLA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Rhoselynn):

Nu se ajungea aici dacă aveai simţul umorului. Nu ţi-am răspuns căutând ceartă. Tu eşti cea care m-a determinat să mă port aşa. Nu voiam să demonstrez nimic, tu presupui că voiam. Nu mă interesează că ai terminat tu nu ştiu ce facultate. Şi ca să mă dau desteaptă, aşa cum susţii că fac, faci o gramadă de greşeli de ortografie.
Nici părerea ce o ai despre mine nu mă răceşte în vreun fel. Mă amuză totuşi cât de penibilă eşti când încerci să îmi demonstrezi imaturitatea.
Şi m-am plcitisit să vorbesc cu tine. Mă duc să mă joc cu păpuşile Barbie.

| Rhoselynn a răspuns (pentru anonim_4396):

Te comporti ca un copilas de gradinita tot incercand sa imi intorci raspunspurile. Cai de capul nostru cu cine am ajuns sa vb. Toata lumea e inteligenta pe internet si foarte tupeista. Si nu am greseli de ortografie. Eu nu am fost invatata sa scriu gresittongue Screw the fuckers.