| Angel_4453 a întrebat:

Te uiti la desene-animate? daca da care?
eu ma uit dar la cele vechi nu la cele noi gen Hannah Montana sau Jonas Brothers...
imi place
Zambetul lui Sharon
Laboratorul lui Dexter
Fetitele Powerpuff
Tom and Jerry
Ciocanitoarea Woody
Viata cu Loui
Arthur
Aladin
Spioanele
Ce-i cu Andy

off...sunt fff multe da nu mai sunt la TV... unele

Răspuns Câştigător
| deadea23 a răspuns:

Stiu.
Sissi
Viata lui Louie
Gemenii Cramp
O gramada erau frumoase, acum dau seriale pentru adolescenti, nu pentru copii!

7 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Si eu ador toate desenele pe care le-ai mentionat mai sus

app hannah si ca jonas si toate astea sunt seriale tongue

| S_6864 a răspuns:

Si mie imi plac mult de tot cele vechi.desenele copilariei mele au fost alea "Wunchpunch" [day dreaming]. in fine. e pacat ca nu le mai dau

| Diana_6039 a răspuns:

Eu ma uit la Naruto, Magicienii din Waverly Place, Zambetul lui Sharon

| Madden a răspuns:

Chiar vorbeam recent cu niste colegi si ne era dor de desenele din copilarie... de Viata cu louie, dexter, copii de la 402, powerpuff girls, Scooby Doo erau mai multe nu mai stiu acumam hmm povestiri din cripta, Misterele din Providence.parca

| wendy434 a răspuns:

Si mie imi9 plac nu le mai da pe unele la TV dar pe peteava.ro b gasesti si desene si muzica, filme etc. e ca un tv online peteava.ro

| DarkSinAngel a răspuns:

Biker Mice From Mars :X

| AntoniaOrman a răspuns:

Si eu ma uit. Si nu are nimic daca te uiti, daca tie iti face placere uita-te pana la 100 de ani.winking