| valy13abc a întrebat:

Termin clasa a 8a si am nevoie de un text pentru albumul pe care il vom da lu diriga. puteti sa imi dati un text de vreo 3-4-5 randuri pls?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Spune-i şi tu că îi mulţumeşti pentru înţelegerea şi dăruirea cu care a avut grijă de voi, că nu o vei uita niciodată, că a fost ca o mamă etc. Dar să fie cu vorbele tale, asta contează cel mai mult pentru "diriga"!
Dacă vrei un mic ajutor pentru examenul de română, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/ Succes!