| Andreea14Bianca a întrebat:

Test! Voturi la toata lumea!

Cat de hot esti pentru sexul opus?
START

1. Primesti des complimente pentru felul in care arati?
- evident si nu spun asta doar ca sa ma laud - Mergi la 10
-Sincer/a sa fiu se cam lasa asteptate - Mergi la 6

2. Ragai sau tragi vanturi in public?
- Oh, doamne, nu! daca s-ar intampla sa muri de rusine - mergi la 8
- Logic! Mereu spun : Ce nu plateste schirie trebuie sa iasa afara!- mergi la 5

3. Te invita colegii de la scoala la fiecare petrecere?

-Yep! Mai exact, pe mine ma intreaba prima data! - Mergi la 5
- Nu, nu chiar! - mergi la 7

4. Daca ti s-a pus pata pe cineva reusesti sa il cuceresti?
- Ar fi frumos, dar din pacate nu prea am succes la fete sau la baieti.- mergi la 5
- Normal! Nu trebuie sa fac mare lucru si im cad la picioare - Mergi la 3.

5. Cate intalniri ai avut?
- Prea multe ca sa imi amintesc - mergi la 7
- Nu am prea avut niciuna cu adevarat, dar ma straduiesc- mergi la 9

6. Tia zis vreodata cineva ca te saruti bine?
- vrei sa ma jignesti? Sunt o/un expert/a.- mergi la 3
- hmm sa ma gandesc. Nu, pana acum nu - mergi la 2

7. Filtreaza fetele/ baietii cu tine?
- de fapt mai mult cu ceilalti, eu stau si ma uit ca prostul/ proasta. din pacate - mergi la 9
- Oh, nu ma pot plange meri la B

8. Cum li se pare celorlalti stilul tau?
- Lejer, cool, trendy! Sunt mereu in pas cu moda!- mergi la 3.
- Pana acum nu sa plans nimeni- mergi la 5

9. Despartire : in cat timp gasesti pe altcineva?
-Niciogrija cunosc o multime fe fete/ baieti care m-ar putea consola!- Mergi la A
- Poate dura luni intregi - mergi la C

10. Tiar place sa ai mai mult succes la fete/baieti?
-Ar fi loc de un pic mai bine- mergi la 4
-Sunt multumit/a, e ok asa! - mergi la 8

A. Indiferent unde te afli : atragi toate privirile asupra ta. Recunoaste: iti place sa le sucesti mintile tuturor- la fel ca Cristiano Ronaldo. Pt multe fete/ baieti esti atat de hot, incat nu indraznesc sa intre in vorba cu tine. Nicio problema pentru tine: nu pierzi timpul si rezolvi imediat lucrurile! Totul e in regula atata timp cat nu tio iei in cap...

B. Pentru multe persoane Kristen Stewart este una dntre cele mai frumoase fete din lume. Alti nu o considera atat de hot. Dar ei i este indiferent : exista suficienti tipi care o plac. Si tu esti inconjurata de multe fete/ baieti - si cine nu te place atunci ghinion

c. Okay, sa zicem ca nu iesi in evidenta prea mult. Dar nici nu iti place chestia asta! La fel ca fratele lui Miley Cyrus, Trace Cyrus, preferi sa pari misterios/ misterioasa si vrei sa decizi singur/a pe cine doresti sa cuceresti. sStrategia ta : nu vrei sa fi in centrul atentiei, ci sa te lasi descoperit/a. Totul e ok! Ramai asa in continuare!

4 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Mi-a iesit C happy

| Ancutzica_1406 a răspuns:

B. Pentru multe persoane Kristen Stewart este una dntre cele mai frumoase fete din lume. Alti nu o considera atat de hot. Dar ei i este indiferent : exista suficienti tipi care o plac. Si tu esti inconjurata de multe fete/ baieti - si cine nu te place atunci ghinion
Mi-a iesit

| ade_9971 a răspuns:

A. Indiferent unde te afli : atragi toate privirile asupra ta. Recunoaste: iti place sa le sucesti mintile tuturor- la fel ca Cristiano Ronaldo. Pt multe fete/ baieti esti atat de hot, incat nu indraznesc sa intre in vorba cu tine. Nicio problema pentru tine: nu pierzi timpul si rezolvi imediat lucrurile! Totul e in regula atata timp cat nu tio iei in cap... asta mi-a iesitbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C. Okay, sa zicem ca nu iesi in evidenta prea mult. Dar nici nu iti place chestia asta! La fel ca fratele lui Miley Cyrus, Trace Cyrus, preferi sa pari misterios/ misterioasa si vrei sa decizi singur/a pe cine doresti sa cuceresti. sStrategia ta : nu vrei sa fi in centrul atentiei, ci sa te lasi descoperit/a. Totul e ok! Ramai asa in continuare!
E putin cam exagerata pentru mine chestia cu misterios/misterioasa, dar merge.