| iubitica_2607 a întrebat:

The vampire diaries=z
(ca sa nu mai scriu ata)

1.cate sezoane din z exista?
2.cate episoade are fiecare sezon?
3.cand apare alt sezon?
4. dati-mi un sait cu poze cu z
5.cum se termina ultimul episod din sezonul 2?
! NU VREU site-uri CU FILMUL!

cine raspunde la toate funda primul raspuns integral funda!

2 răspunsuri:
| elena_3173 a răspuns:

Are doua sezoane: primul sezon are 22 de episoade, iar al doilea are 14.
Bye bye

| Mary592 a răspuns:

1.pana acum sunt doar 2 sezoane
2.ambele au 22 episoade (nu au aparut toate) chiar acum o ora am downloadat Season 2 episode 15...ieri a aparut...
3.alt sezon nu stiu, dar alt episod( adica episodul 16 din sezonul 2 ) apare pe 24 februarie
4.site-ul asta e destul de ok...aici ai si lista episoadelor, ai si poze http://www.imdb.com
5. ultimul episod din sezonul 2, adica episodul 22 apare anul asta, inca nu a aparut la noi, poti vedea mai multe pe site-ul pe care ti l-am dat...

Sper ca te-am ajutat, apropo iti sugerez sa downloadezi cat mai repede episodul 15 din sezonul 2, e prea tare, cred ca e cel mai tare episod, daca nu stii cum, lasa-mi un mesaj si iti zic...

Pa pa :)