| AnaMariaBcB112233 a întrebat:

Știe cineva cum as putea sa recuperez un cont de Instagram, având în vedere uitarea parolei și a e-mail-ului. Primul cont de insta l-am făcut în 2017, dar m-am deconectat din greșeală dupa un an, nu știu cum!
Am încercat să mă reconectez, dar nu mergea, asa ca mi-am făcut alt cont în 2019!
As vrea să-l recuperez pe primul, dar nu cred ca se mai poate, pentru ca nu îmi mai aduc aminte parolă, e-mailul pe care-l aveam atunci sau ce număr de telefon am folosit, am doar numele de utilizator!

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Doar cu numele de utilizator nu ai ce face ai nevoie de mail sa te loghezi pe el.

| AnaMariaBcB112233 explică (pentru aditimus):

Știu, dar poate dădeam de cineva care știe să spargă conturi, știi ce zic
Pentru că c-am așa mi l-am și pierdut

| Crescent a răspuns:

Nu prea se mai poate in situatia asta