| anonim_4396 a întrebat:

Tigari ce nu sunt prea tari. Ce imi recomandati?

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Slims

| beautifulkiss a răspuns:

Buna mama mea fumeaza Kiss cu menta.Sunt mai multe sortimente si nu sunt deloc tari. Ei ii plac mentol. Sper ca te-am ajutatbig grin

| AnnaMariaaa a răspuns:

Mai bine nu fumezistraight face, dar ca sa-ti raspund la intrebare Pall Mall light, Malborro thinking

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Iti recomandam sa nu fumezihappy. plus ca nicotina este in sange foarte mult timp de pana la 4-6luni.sad. Nu e bine!

| melc a răspuns:

Vrei ceva tare? Arunca'te de pe un bloc. E de 10 ori mai tare decat a fuma ceva. /taareee/

[ah. sa nu uit, nu se stie daca supravietuiesti. oricum, taree]

| 2l3xandra a răspuns:

Pai foarte slabe sunt ken nanoteck silver daca vrei ceva intr-adevar usor si daca vrei ceva mai tare un pic vogue sau virginia slims...nu neaparat menthool

take carewinking

| cagulatu a răspuns:

Kent 1, Kent Nanotek Slim, Virginia Slims si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iti recomand sa nu mai fumezi.Degeaba sunt sau nu mai tari, mai tarziu vei avea probleme.

| cris05 a răspuns:

Narghileaua! asemanatoare tigarii!