| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am gasit in playlistul de pe Youtube o melodie data de cineva care nu mai e langa mine acum, e undeva departe intr-un loc mai bun (https://youtu.be/DWu2dGFbwVU) am ascultat-o si m-a intristat enorm de mult, mi-a adus aminte de acea persoana. Oare ar trebui sa o sterg?

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi asta? Tu esti cel care a cunoscut acea persoana si tu stii daca iti doresti sa o mai tii minte sau nu. Uneori este bine sa mai pastram cate un obiect de la cei dragi care acum nu mai sunt langa noi, pentru a ne aduce aminte. Daca tu insa nu doresti acest lucru atunci sterge`o.

| Hexiled a răspuns:

Block

Răspuns utilizator avertizat