| lykkeli a întrebat:

Tocmai m am despartit de prietenul meu... vreau doar sa ascult niste muzica trista buna. Ce melodii stiti? cat mai multe...

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Secondhand Serenade-tot ce gasesti de la el
FM Static
Richard Marx
Bryan Adams
Nickelback-Far Away,Never gonna be alone,I'd come for you
Tokio Hotel-World behind my wall
Linkin Park-Shadow of the day,Valentine's Day,My December,Burning in the skies,Hands held high,Leave out all the rest
Papa Roach-Scars,Forever
Rascal Flatts-cam tot ce au ei,in general sunt trupa care canta de-astea mai triste
Paramore-The Only Exception
Flyleaf-All around me
Slipknot-Til we die,Snuff,Danger! Keep Away!
Stone Sour-Through Glass
Avenged Sevenfold-Dear God,Warmness on the soul,So Far Away

Si,ca sa mai fac o completare:
Sonata Arctica-Tallulah,Shy
Nightwish-Sleeping Sun,Eva
Evanescence-Hello,Lithium,Tourniquet, My Immortal, Bring me to life

| Anduciu a răspuns:

In loc sa te infunzi in muzica lacrimogena, mai bine asculta asta
http://www.youtube.com/watch?v=FJfFZqTlWrQ

| carmen111 a răspuns:

Mandinga-donde:X

| ana25 a răspuns:

Budha bar bliss- wish you were here. Are mai multe videoclipuri, dar ti l recomand pe cel de DJ BLUE SCORPION. E superb videoclipul, iti va placea sigur.e perfect pentru starea in care te afli.