| sergius21 a întrebat:

Tot primesc din 20 in 20 de minute mesaj de la 333 si scire "destinatie nepermisa" ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
| pulisor a răspuns:

Te face sa participi la un concurs

| pulisor a răspuns:

Te face sa participi la un concurs pe bani.

| Anonymous2899 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema numai ca acum un mai face asa, ci spune ca s-a trimis mesajul dar persoana care trebuie sa-l primeasca nu il primeste(doar la o persoana..la alte numere merge)...

| sergius21 explică:

Puteti fi mai expliciti va rog?

| GoodLikedulcik a răspuns:

Telefonul tau are errori de SofTwinkingTrimite Mesaje catre numere care nu existawinking INcearca sa-i faci un Update Resoftare cevawinking