| uglyCORPSEbride a întrebat:

Toti spuneti ca nu va pasa de aspectul fizic si vreti o fata inteligenta si cu suflet bun, dar daca dati peste o asemenea fata radeti de ea pentru ca e tocilara, urata, etc.
Va aruncati in bratele tarfelor si apoi va plangeti ca toate fetele sunt materialiste si proaste.
Voi sunteti cei prosti si superficiali!

63 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns (pentru uglyCORPSEbride):

Exact, ai doar 14 ani. Cu timpul o sa cunosti si alti oameni. Asteapta sa ai 18-20 si o sa vezi ca o sa fie altfel

| ErickEmil a răspuns (pentru uglyCORPSEbride):

Daca tu te urasti cum ai vrea ca lumea din jur sa te iubeasca? Prima data sa te impaci singura, si orice fata care se respecta tine la aspectul ei fizic. si apropo, la 14 ani nu-ti fa tu grij de asa ceva, asteapta sa vina o varsta in care sa realizezi ca acum gandesti ca un copil laughing

| uglyCORPSEbride explică (pentru ErickEmil):

Faza cu "daca te iubesti si ceilalti te vor iubi" este o mare minciuna. Toti avem complexe si uram o parte din noi, dar asta nu ii impiedica pe altii sa ne iubeasca.Din toata disctia asta tu ai inteles doar ca eu sunt needucata, neingrijita si copilaroasa.
Singurul care gandeste ca un copil esti tu. Sari la concluzii fara sa stii de fapt care este adevarul, crezi din start ca ai dreptate fara sa te pui in pielea altuia si fara a lua in considerare ceea ce spune.
Ti-as da dreptate doar pentru a scapa de comentariile tale lipsite de bun simt.