| simplej a întrebat:

De ce de multe ori o fata care arata normal sau care e draguta e considera urata de baieti? Adica daca nu e aproape perfecta e automat urata si neatractiva pentru voi si apoi tot voi va plangeti ca fetele sunt fitoase si materialiste. Baieti, poate daca ati ignora fetele care ies in evidenta prin comportament de pitipoanca si corp de fotomodel si ati incepe sa observati si restul fetelor ati vedea ca fetele nu sunt nici fitoase, nici materialiste.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E pentru prima data cand "aud" acest lucru. Cred ca ai o parere preconceputa. Daca fata e frumoasa sau hai sa zicem normala dar comportamantul ei lasa de dorit, atunci poate deveni... urata de ce-i din jurul ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Robert10996 a răspuns:

Un baiat cand vede o fata isi arunca ochii mai intai la formele lor (fund, sani...)majoritatea gandesc cu " celalalt creier" cand vad o fata. e drept sunt baiat si iti pot zice cu incredere ca nu suntem toti la felbig grin fetele gresesc foarte des ca se indragostesc de baieti astia smecheri, musculosi, cu bani, o tona de gel in cap etc. istia ne fac pe noi de rusine si is nesimtiti si va mai fac si pe voi sa suferiti si plangeti toata ziua... aveti si voi grija de cine va indragostiti ca m-am saturat sa vad tot statusuri triste pe messlaughing :*