| Castiel a întrebat:

as avea o intrebare pentru fete in general, deci de ce voi fetele va bateti joc de baietii mai sentimentalisti?!
Vreau sa spun ca, voi va plangeti ca baietii isi bat joc de voi (daca voi va uitati la fizicu lor si suflet ciu ciu asa va trebuie) dar noi astia baietii mai sentimentalisti cand voi va bateti joc de noi ce sa mai zicem? Voi va plangeti ca vreti baieti care sa va intealaga sensibili etc ok eu sunt genul acela, am avut 3 iubite le-am iubit mult si pur si simplu mi-au traso iar eu am suferit ca prostul, acum nu zic ca doar eu, ca mai sunt tipi sentimentalisti ca si mine, dar nu inteleg adica voi va plangeti ca X va parasit si s-a jucat cu voi si ca toti baietii va inseala dar nu va uitati si la cei care sunt inselati si sufera... sunteti prea nu stiu PROASTE?! (acum pentru fetele curve care se simt, va rog sa-mi sugeti patentul daca bagati vreo replica de aia de pitzipoanca, raspunsuri serioase va rog!)

13 răspunsuri:
| Castiel explică:

@Candice nu, dar sunt in masura sa imi dau cu opinia despre ele, si defel ele cum ma judeca pe mine eu de ce nu as avea "masura" de ale judeca pe elethinking

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru Castiel):

Buna Castiel..nu toate fetele sunt asa...si eu am avut relatie unde am pus mult suflet si am suferit..depinde si ce fel de fata/baiat gasesti ca in ziua de azi sa mi fie cu iertare st 1% relatii serioase..iti dau mare dreptate ce spui tu...acum depinde si de caracterul si felul fiecaruia de a fii! unii/unele st mai seriosi/serioase care vor o rel seriaosa sau altii care prefera doar si doar aventurahappycare e o prostie eu una aleg relatia serioasa

| NoChanceForUs a răspuns:

Pff.Ti se pare ca e prea mare diferenta dintre baieti si fete? Poate doar sexul si hormonii.

| anca13 a răspuns:

Pai daca te-ai"oferit"din prima seara, cine e vinovatul? big grin tongue glumesc.Nu suntem toate la fel, cum nici voi baietii.Sunt fete care sunt fara suflet si baieti la fel.Ideea e alta.Incearca sa iti cauti o fata din aceeasi "categorie" si nu te mai uita la "papusi" care sunt doar cu vise indreptate catre masini,vacante si sunt pline de solar, fond de ten de poti sa il dai cu shpaclul jos, extensii.Cauta naturaletea, se poartawinkingPoti sa-ti dai seama de o fata/baiat doar dintr-o analizare fizica.winking Bafta si nu-ti arata sentimentele din prima!

| Candice a răspuns:

Castiel, nu te mai enerva. Nu rezolvi nimic apeland la un limbaj vulgar. Aici pe site nu stau doar adulti.
Daca niste fete au fost insensibile si si-au batut joc de tine, nu inseamna ca toate sunt la fel. Nu te adresa cu ''voi'', caci daca toate fetele ar avea acelasi caracter lumea ar fi mai diferita acum [ in sens rau ]
Nu merita sa suferi din cauza lor, sau sa le injuri. Toate isi primesc rasplata mai devreme sau mai tarziu. Nu tu esti in masura sa le judeci

| zizibela a răspuns:

Ai dreptate Castiel viata e dura, si nu doar fetele oamenii in general nu prea apreciaza cand li se ofera asa usor dragostea mai degraba sunt atrasi de ceea ce nu pot obtine, ceva ce au altii si ei nu si vor sa aiba! E greu sa dai de cineva care sa puna sentimente adevarate si nu mai pune suflet... da-le draq de fete, distreaza-te! Pe primul loc esti tu!happy

| Giovanna a răspuns:

Tu ii faci pe altii cu ou si cu otet cand adreseaza cate o intrebare legat de relatii, da ce tu esti mai grozav? nu stiu cine naiba te crezi sa insulti lumea pe forum, macar ai invatat sa iti stergi nasul sau sa-ti legi sireturile pana acum? Insulti oameni pe care nici macar nu-i cunosti, cine mama saraciei te crezi, buricul pamantului? De ce iti dai atata importanta?! Nici nu ma mir ca ti-au dat tipele teapa, meriti...tu sentimental? un om sentimental nu vb ca tine. Faci fetele pe forum proaste doar pentru ca tu ai avut probleme in relatiile tale, inapt ce esti! Cat de subiectiv poti fi! Dar daca si cu prietenele tale ai vb asa cum ai vb cu fetele de pe forum, nu ma mir deloc, eu te linsam in locul lor, om de doi lei ce esti! Rusine sa-t fie, nesimtitule si inert intelectual ce esti!

| Ella_6945 a răspuns:

Heibig grin.Eu nu cred ca toate fetele isi bat joc.eu cel putin nu, mai degraba nu sunt cu un baiat pe care nu il plac, mi se pare groaznic, adica ma pun in locul lui si mie nu mi.ar placea sa isi bata cineva joc de mine, si dupa parerea mea daca o fata isi bate joc, nu merita, e o prefacuta.Probabil inca nu ai gasit acea fata,ar trebui sa o cunosti PERFECT, si dupa sa fi cu ea, ca sa nu iti mai tragi teapa.

| ganton a răspuns:

Vezi prin "sentimentalist" sa nu vrei sa zici de fapt boring. Pe de alta parte, tu "sentimentalist" fiind daca te uiti la aia de e proasta si vede numa' masini si iesiri intr-un "loc dragut" e si vina ta. Cauta-ti fete ca tine.

| Alexa_9443 a răspuns:

Pai de obicei baietii sunt cei care se uita la fizicul unei fete adica unii numai la asta se uita! sunt si fete care fac aceiasi greseala! poate ca nu va potriviti tu esti mai timid si ea mai impulsiva sau invers. si daca vreo fta isi bate joc de tine inseamna ca nu merita sa te implici sentimental! succes

| SkyIsTheLimit a răspuns:

Buna. Ideea e urmatoarea: nu toata lumea e la fel! adica, exista fete cum spui tu, dar si alt fel d fete. Cum e, d fapt, si cu baietii. Acu daca tu ai avut ghinion d 3 ori, nu inseamna ca toate sunt la fel. Pur si simplu n ai nimerit persoana potrivita. Mai cauta si incearca sa cunosti mai bine persoana inainte de a-i arata cum esti intru totul. Arata-i cum esti treptat, putin cate putin. Si fii si tu mai atnt la alegerile pe care le faci. Sunt fete si fete. Dar nu-s toate la felwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ce pot sa zic... uneori ranesti pe cineva fara voia ta iar atunci cand iti ceri iertare nu prea conteaza. Eu am jignit o persoana la care tineam mult de tot si i-am cerut iertare de mai multe ori si nu am primit asta din partea lui. Sunt si fete perverse si rele si cred ca fac asta pentru ca nu se gandesc si la persoana cu care sunt ci doar la ele...deci raspunsul meu este ca presupun ca fac asta din egoism si din ignoranta

| Chriss_4060 a răspuns:

Eu sincera sa fiu nu as face chestii de genu'!