| Deea4ever a întrebat:

TPU ajutati-ma va rog! Mai nu stiu ce am facut dar aproape toata clasa ma uraste! crying Eu sunt cea mai desteapta si in clasa a 5-a am luat premiu 2 ca media 9.93! crying si o fata care a luat premiul 1 avea o poza pe facebook i-am zis ceva in gluma si au sarit toate prietenele ei! Mai si nu stiu ce sa mai fac va ro ajutati-ma am doar o prietena care atunci cand vreau sa iesim afara inventeaza tot felul de scuzeee! crying( spre exemplu azi a iesit ca sorsa care are 3 ani frateee nu sufar cand iese ca sorsa si sta numai intr-un parca ce as putea sa fac intr-un parc plin de copii miki? crying fratee ajutor FUNDA! crying

Răspuns Câştigător
| Alissonn14 a răspuns:

Deci tu te-ai certat cu toate prietenele tale din cauza unei prietene?laughing Poti sa ii explici unei fete cu care te-ai certat si pe care o stii mai intelegatoare ca pur si simplu tu ai zis chestia aia in gluma, si poate nici ei nu ii place o poza de a ta, dar tu nu te superi happy. Poti sa o chemi afara si daca nu vrea sa iasa spune-i ca vrei sa ii explici cum te simt. Bafta!

2 răspunsuri:
| RockLover94 a răspuns:

Avand in vedere modul in care scrii, nu se vede ca esti cea mai buna din clasa."sorsa"?straight faceSemne de punctuatie, vai de capul lor.Ma rog, nu conteaza.Incearca sa le explici cum te simti.Nu prea vad legatura cu premiul 1 si premiul 2thinking Singura legatura ar fi ca vrei neaparat sa ne dovedesti ca tu esti "superioara" tuturor, asta fiind si explicatia pentru colegii tai si pentru modul in care se poarta ei cu tinehappy

| Deea4ever explică:

Bai Rockaiala mai lasa fitele de dorobantzi! ca oricine scrie gresit cand se grabeste sa stii ca nu esti obligata sa ma ajuti ok? sunt oameni destui! daca ai fi fost vreo profesoara sau ceva hmm? poate mi-as fi cerut scuze!