| ErickEmil a întrebat:

TPU am o intrebare legata de Counter Strike.Cum pot face si eu mai multe ammo la mod zombie?
Caci vreau sa ma apuc de servere zombie cu nivele si vreau sa fac level up repede. Funda celui mai bun sfat. (multumesc anticipat).

2 răspunsuri:
| Copilasu19 a răspuns:

Pai unele servere la arme cand reincarci ai tot atatea gloante de rezerva ( UNELE! ) si altele nu
dar incearca sa apesi M apoi apasa pe 2 si cauta Unlimited Clip
Ammo ii faci tragand in zombie si iti apar jos in stanga ecranului!
Funda!

| Marian1211 a răspuns:

Am eu unul cu ammohappy care nu trebuie neaparat sa stai mult pentru ammo incepi direct cu 50 si e de ajuns sa cumperi jetpack, laser, bazooka, etcwinking
zmploiestizone.zapto.org
este serverul meu
pentru mai multe detalii
ell. yo91@yahoo.com