| xTemafy42 a întrebat:

TPU, stiti daca wattpad e site de postat carti sau e un site unde poti crea povesti? Sau e amandoua...
dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| cosmy4ever a răspuns:

Wattpad e mai mult un site de creat povesti, dar am vazut si carti postate. happy

1 răspuns:
| κλάους a răspuns:

Wattpad normal e un site pe care noi, postam povestile noastre, dar... asa cum fiecare site se schimba, din cauza noastra (a utilizatorilor) wattpad a devenit un site care gazduieste si povesti... O prostie, daca ma intrebi pe mine.