| TPUMelissa00 a întrebat:

TPU, sunt la un liceu la clasa de MATE INFO, am încheiat cu media 10, am luat premiul 1 cu tot cu premiu, dar vreau sa ma mut la un liceu de arte, la desen! Vreau sa devin designer vestimentar, am ajutat foarte mulți oameni cu desene cu multe, mulți îmi spun ca am talent, dar ce diferențe trebuie sa dau? Si daca mai trebuie. la un liceu de arte la design vestimentar? Sau examen sau ce, trec pe clasa a 11--

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Acolo daca te duci trebuie sa ai cu adevarat talent. Diferente sunt destuule mai ales ca faci transferul destul de tarziu. Noi nu iti putem spune la ce materii trebuie sa dai, asta vei afla acolo.