| krypton1234 a întrebat:

TPU, va rog ajutati-ma, i-am spus unei fete ca o plac si i-am dat un cadou, m-a refuzat, m-a si sters de la prieteni si nu stiu ce sa fac daca umbla mai departe vorba. Am nevoie de recomandari de raspunsuri ca sa o dau la intors sa nu ma fac de **** la sefu si la ceilalti...

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Zici si tu ceva gen "Mi-am incercat si eu norocul" si te comporti ca si cum nu s-ar fi intamplat.

4 răspunsuri:
| krypton1234 explică:

Fix asa ma gandeam si eu dar acum mi ai confirmat iti multumesc.

| Adry05 a răspuns:

Dovada de ce nu e bine să-i spui cuiva că-l placi dacă n-ai semne clare că e reciproc :

| FantasyBoy a răspuns:

Sefu`? Dar cati ani ai? E o colega de munca? Pai nu e nici o problema, esti barbat, ai dreptul sa incerci, de ce sa te faci de ras?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca-i cazul sa-ti faci probleme, ca nu se va duce la seful tau sa ii spuna ca i-ai oferit cadou si i-ai spus ca o placi, viata ei personala nu priveste pe seful tau, sau pe altii.