| Mak123 a întrebat:

Salut TPU

Iubesc o fata si ea la fel pe mine, dar ea nu doreste(dorea) ca sa stie cineva fiindca apar birfe... Ea este singura din scoala pe care o plac( i-am si spus asta)

Am avut recent primul sarut cu ea. A doua zi ea deja nu mai dorea sa vorbeasca si a spus ca o sa fim doar prieteni fiindca parintii ei au aflat.

Dar eu inca o iubesc si nu stiu ce sa fac.

Cum sa actionez mai departe?

Cum sa o fac sa ma ierte? (din cate am inteles, e vina mea)

Cum sa fac ca sa vreie sa vorbim despre ce s-a intamplat?
Va rog ajutati-ma, nu vreau sa se incheie asa, am nevoie de ea.
Raspunsuri cit mai detailate va rog! Funa

Răspuns Câştigător
| FanulMeu a răspuns:

Cel mai bine e sa porti o discutie cu ea despre ce s-a intamplat
si te sfatuiesc sa acepti intelegerea sa nu afle nimeni.
Daca nu vrea sa vorbeasca cu tine incearca sa vorbesti cu parintei ei happy

| Mak123 explică (pentru FanulMeu):

big grin
Deja am purtat o discutie.Ea inca e suparata putin, dar ne-am impacat!
Mersi!

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mai departe TREBUIE actionat cu AUTORITATE SI PUNELE LA RESPECT a individei altfel ajungi carpa ei de sters pe jos. ii spui clar obiectivul tau daca face ifose te retragi elegant si treci la urmatoarea. creedema frate NU exista nimic care sa turbeze o fata mai mult decat atunci cand catelusul ei ofera atentie altei fetewinking

| WaterDrop a răspuns:

Probabil mancasesi usturoi si ea este vampir, asa ca ai speriat`o cu acel sarut.Nu ti se pare ciudat ca ea nu`si dorea sa afle nimeni si afla tocmai parintii ei primii? Cam ciudat.

ti-a spus ca e vina ta? Spune si motivul.

Ori ai lasat`o fara buze in timpul acelui sarut ori bati campii.Nu se leaga anumite chestii.Veniti cu mai multe detalii cand puneti astfel de intrebari.Nu suntem clarvazatori.