| valentina_2004 a întrebat:

Trebuie sa fac un desen cu tema eco(in acuarele sau creion), dati-mi si mie niste idei
FUNDITA

Răspuns Câştigător
| baam a răspuns:

Pai am facut si eu si daca vrei iti zic
poti face pamantul inchis intr-o cusca si un bidon si o punga cre il pazesc ...sau
http://www.google.ro/......tp?/images itp:lineart&source=lnt&ei=jgHjS_GdBY2DsAaHr-T7Dw&sa=X&oi=tool&resnum=4&ct=tlink

3 răspunsuri:
| CarlaElena a răspuns:

POi. poOti desena planeta cu un sOs mare, sau un grup de cOpii care fac curatenie, sau O padure.sunt multe idei!
Tie iti ramane datOria de a alege!
Succes:*

| baam a răspuns:

Cauta p imgini la google:earth day si setezi desene liniarebig grin scuze ca nu merge linkul' da oricum despre asta era vb