| Alecssa a întrebat:

Trebuie sa interpretez la scoala o piesa de teatru, o scurta parte si nu stiu ce sa aleg sau de unde sa iau. As vrea ceva mai comic, care sa trezeasca interesul spectatorului. Ma puteti ajuta? Multumesc!

1 răspuns:
| IncompleteLullaby a răspuns:

Hei, salut. sa stii ca simie imiplace teatrul foarte mult, insa comicul nu e totul. uite cauta cartea Paianjenul in rana de Matei Visniec. o sa iti placa la fel de mult cat o sa le placa si spectatorilor. crede-ma ca merita