| Sharlyzz a întrebat:

Un aparat foto digital poate scoate pozele si la fotograf?[este vorba de un Nikon Coolpix L22 sau L23]

Răspuns Câştigător
| MITZANUL a răspuns:

Da, mergi cu cardul sau cu aparatul (unde ai pozele) si iti vor scoate pozele la dimensiunea pe care o vrei.

1 răspuns:
| Felix2009 a răspuns:

Vrei sa stii daca pozele pot fi scoase pe hartie fotografica?
Ei bine, raspunsul este DA!
Mergi la un centru specializat cu aparatul sau cu CD/DVD pe care ai descarcat (salvat) pozele si cei de acolo ti le scot pe hartie fotografica cu o tehnica speciala.
Unele aparate pot scoate ele poze instant pe hartie fotografica.