| barbie999 a întrebat:

Un baiat de la mine din clasa la lectia de l.romana se uita la mine.Dar cind sa ma uit la el se uita in alta parte.In timpul recreatiilor nici nu-mi atragea atentia credeti ca ma iubeste?

4 răspunsuri:
| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Ceva se intampla aici.
Deocamdata te place si vrea sa ramana secret asta.Va ramane secret pana va prinde curaj sa vorbeasca cu tine si sa se apropie.
Nu iti acorda importanta in pauze pentru a nu ''bate la ochi'' ca te place.
Lasa-l sa vezi cum se mai comporta.
O sa fie interesant pentru tine sa-l studiezi.
Teoretic ar trebui ca in viitorul apropiat sa-si faca curaj si sa-ti spuna ceva frumos happy

| Awesom a răspuns:

E timid, ce vrei? Poate te place, poate ca nu.

| Cigarettă a răspuns:

Am mai multe "variante"
1. Poate te place, dar nu ştiu sigur.
2. E timid[cred] thinking
3. Poate doar te privea ca pe o colegă atâta tot. Nu are vreun " viitor" cu tine, adică mai exact nu te place.
Doar el ştie ce simte ^_^
Baftă :*

| ywar a răspuns:

Te iubeste? Nu e putin fortat? Cati ani aveti voi de va iubiti asa mult? Stiti voi ce e iubirea? Vorbiti ca niste inconstienti despre lucruri sfinte.