| Believe9 a întrebat:

Un baiat vrea sa fiu cu el, dar eu nu vreau pentru ca ii de varsta mea si nu ma simt matura pentru asa ceva adica am doar 13 ani si nu vreau sa fiu cu cineva. Cum pot sal refuz frumos?

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Poti sa ii spui k ai deja prieten sau ca deocamdata nu vrei o relatie si nu cu el fiind ca te intelegi foarte bine cu el si nu vrei sa strici prietenia.

2 răspunsuri:
| Ananasa a răspuns:

Vezi ca poti!
Asa cum ne.ai spus noua trebuie sa ii spui si lui...Dar i.al cu frumosul si spune.i ca puteti ramane prieteni dar nu mai mult de atat si ca nu ai vrea sa va stricati relatie ceea ce se intampla mereu dupa ce doi oameni se despart!
Funda? puppy dog eyes

| XjessikaX a răspuns:

Buna!
Poti sa ii spui ca nu este genul tau sau ca nu esti pregatita pentru a fi cu un baiatwinking

:*