| deea_5245 a întrebat:

Un program de modificat poze pls... sa modifice absolut orice la poza respectiva... >big grinbig grin

3 răspunsuri:
| Casiana a răspuns:

Cel mai bun este este Photoshop, dar nu este gratuit asa ca o copie a Photoshopului ar fi Gimp, este gratuit si modifica orice, trebuie decat sa te pricepi, cauta tutoriale pe youtube, vei putea schimba orice, pana si culoarea pielii...happy

pa, pa!

| faranume a răspuns:

Http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

asta il am eu
e ff bun

succes!

| parampam a răspuns:

Photoscape.Sau un site unde iti poti modifica pozele online: picnik.com.