| cristinuta01 a întrebat:

Un site de unde pot descarac muzica online? stiti?

6 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Poti sa-ti downloadezi si salvezi in calculator mp3 rocket si-ti poti downloada muzica si videoclipuri de pe tel, ceva in gen youtube. Adica cauti melodia el o i-a de pe youtube si ti-o downloadeaza in calculator. Bafta

| georgiana_6517 a răspuns:

Poti sa-ti instalezi Free Youtube Downloader

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! descarca VDownloader si poti sa iti descarci muzica s-au cu tot cu videoclip de pe youtube s-au de pe alte firme, merge pentru. mp3, mp4 si altele, sunt multe numai trebuie sa selectezi de pe ce firma descarci adica numele siteului care este baza videoclipului si copiezi decat link-ul de la ce vrei tu sa descarci si se descarca. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://vdownloader.com/ Poftim de unde descarci programu!

| alexandru4all a răspuns:

Www.muzicaselecta.com descarci rapid si gratuit muzica noua si muzica veche de toate genurile, o zi buna

| realmadridfan a răspuns:

Ma am eu o idee uite te duci pe youtube si mai deschizi o fereasta cu site-ul www.youtube-mp3.org