| puffle a întrebat:

Unde as putea gasi si eu subtitrarea de la starstruck? va rog daca stiti ziceti-mi si mie :d [ dau funtita on the phone

Răspuns Câştigător
| last_9432 a răspuns:

Http://subtitrari.regielive.ro/starstruck-14257.html
sau daca vrei sa ti-o dau eu dai add la id si ti-o trimit:*
funtita?

8 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Scrie pe google "starstruck subtitrare" si gasesti, dar vezi ca nu se potrivesc toate, incearca mai multehappy

| NimeniCuActe a răspuns:

La ultimele versiuni de BS Player, programul cauta subtitrarile online... incearca asa happy

| :X:X a răspuns:

Vezi daca are pe site- l asta www.subs.ro :D

| mariohardy a răspuns:

Ai nevoie de bsplayer RO iti va cauta singur subtitrati si trebuie sa le downloadezi vezi sa sc mai la dreapta rum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regie live

| Oana0303 a răspuns:

La youtube

| Kiddow a răspuns:

Am cautat'o si eu dar nu am gasit'o nicaieri. Dar daca o gasesti sa imi spui si mie unde te rog happy