| dedfgv a întrebat:

Unde asi putea sa vad rezultatele de la concursul "evaluare in educatie" de anul acesta? mai precis pe data de 30.10.2010

7 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

La centrul de evaluare. Rezultatele vor fi afisate acolo.

| stefyk97 a răspuns:

Vor fi afisate la centrul de testare din fiecare locatitate, si pe internet vor aparea pe siteul concursului, insa mai tarziu, ca sa faca clasamentele, si sa soseasca rezultatele din fiecare judet.

| dedfgv explică:

La romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala si pe site-ul www.evaluareineducatie.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vor afisa cel mai mult probabil pana miercuri la centrele de testare din fiecare localitate si pe site-ul www.evaluareineducatie.ro cam in circa 2 saptamani pentru ca trebuie stabilit si clasamentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mara cred ca se vor afisa pe site-ul evaluare in educatie sectiunea romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe siteul www.evaluareineducatie.ro