| anonim_4396 a întrebat:

Unde e` butonul de refresh la pagina de internet, mozilla? laughing. Stiu ca e` o intrebare tampita rolling eyes. Fundaa :X

3 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Sus in stanga este o sageata care se invarte! Esdte langaback si langa home

| AlexandraR a răspuns:

E mai uşor să apeşi f5, dar butonul ăla e în colţ, fix lăngă bara unde ai scris adresa de internet, arată ca o săgeatăhappy

| hope2destiny a răspuns:

Sus, pe langa butonul BACK, e o sageata care pare ca se invarte in jurul cozii - ala e refresh. si langa e butonul STOP [. incarcare a paginii]