| passenger a întrebat:

Unde gasesc brosura cu liceele pentru 2011? Cand o vom primi la scoala?

4 răspunsuri:
| Ancaaa a răspuns:

Cred ca pe 5 mai

| UnPatrateL a răspuns:

O vom primi dupa examen

Pana atunci http://www.admitereliceu.ro/top-licee si gasesti aici toate informatiile necesare [ medie; laboratoare; poze; profile; specializare etc.]

bafta! :*

| xgeanina a răspuns:

Si eu i-s a 8-a, pai diriginta mea a zis ca o sa le primim pana in 5 mai thinking deci trebuie`sa vina thinking, funda? :*

| CauseMusicMakesMeFree a răspuns:

Pe 5 mai va aparea pe siteu' de la edu...Dar la scoala cel mai probabil o vom primi pe 7 mai adica luni(si eu sunt a 8a)