| antonella_5557 a întrebat:

Unde pot face un curs de actorie in cluj? va rog frumos sa ma ajutati daca stiti

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cursuri de actorie la Cluj gasiti la studioul de teatru EllaArts s+au la Bon Ton, se fac cursuri antre 3 si 4 luni.

| Bianca26bb a răspuns:

Cred ca (daca nu gresesc ) la scoala populara de arte (cred ca exista si la voi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepand cu 12 februarie, in Floresti, Ioachim Olteanu 27, cursuri de teatru. Pentru detalii www.kids.weebly.com sau 0729 556 375

| aristotel06 a răspuns:

Cursuri de actorie in Cluj poti face la "Aliria Studios", care se afla in Piata 1 Mai. Cursurile sunt adresate adolescenţilor, adulţilor, dar si copiilor incepand cu varsta de 4 ani. Pentru mai multe informatii, poti accesa urmatoarea pagina:
http://www.aliria.ro/blog.aspx?blogid=3