| AndreeA_4571 a întrebat:

Unde pot gasi filmul weekend cu mama? Stiti voi filmul acela in care joaca adela popescu... vreau sa il vizionez online! Stie careva vreun link?

Răspuns Câştigător
| BlueDreams a răspuns:

Www.filmeonline.org

6 răspunsuri:
| AndreeA_4571 explică:

Eu as fi vrut sa imi dati un link ca sa il pot vedea online nu sa il descarc! big grin

| cery a răspuns:

Baga id meu
c3ry_crazy si ti l dau eu

| SweeTLemon a răspuns:

Www.radiofly.ws :) Vizionare placuta :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmealese.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am vazut pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onlyzombie
eu acolo am vazut filmul dar nu prea inteleg sf ca criss lasa fetita la hotel cu glont si dupa asta o vinde si criss se duce sai ceara ajutorul lui joni si asta o refuza asta il urmareste si afla ca astia fac trafic cu copii si dupa arta o secventa in care o cheama un politist pe masa lui criss la morga si ii arta un cadavru si mi se pare ca e criis
dar in fine sf e tragic nu mi-a placut sf