| ✿puffa✿ a întrebat:

Unde pot gasi mai multe episode din winx club dublate in romana? Fundawinking

2 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Uite aici gasesti episoadele dublate in romana [ peteava.ro ] :D

http://www. peteava.ro/cauta/video/winx

| tannya24 a răspuns:

Poti sa gasesti pe siteul youtube pina la episodul 20 - 26 ( primul sezon ), pe siteul peteava gasesti pina la episodul 40 si 2 episoade din sezonul 3 ( 1 si 2 sezon ( nu integral ), pe desenele-noastre.ro gaseti acelasi numar de episoade ( 40 si citeva din sezonul 3 )

Sper ca te-am ajutat, sper totusi sa gasesti happy