| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi nike dunks in bucuresti, in afara de magazinele nike?

3 răspunsuri:
| dynasmile21 a răspuns:

Nu sunt din buc. asa ca nu pot decat sa recomand doar un magazin online:D www.mycloset.ro am vazut ceva asemanator... sper ca te-am ajutat cu ceva :)

| Chuck a răspuns:

De ce vrei sa iti iei Nike Dunks din alta parte? laughing E absurd, avand in vedere ca pretul e acelasi. Nu te atrag reprezentantele Nike?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, dar de obicei gasesc produse nike mult mai interesante in concept storuri, nu in Nike propriu zis