| catalinacroitoru04 a întrebat:

Unde pot gasi o tabla Ouija?

Răspuns Câştigător
| Raspunsurisincerepttn a răspuns:

Ebay

7 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu stiu. Ce stiu sigur e ca are legatura cu spiritismul si e periculos pentru ca e vorba de demoni.

| catalinacroitoru04 explică (pentru danay72):

Daca respecti regulile, nu cred ca e prea periculos, in plus nici nu cred ca e real...

| danay72 a răspuns (pentru catalinacroitoru04):

E real, are legatura cu demonii.

| anamariarot a răspuns:

Hai să-ți arăt niște exemple cu table ouija, poate te răzgândești
https://www.youtube.com/watch?v=D4QOzi7_FUE
https://www.youtube.com/watch?v=9IHwArY7vTs
Nu vă mai jucați cu spiritismul, ca să n-ajungeți pe la psihiatrie(cum, de altfel, s-a și întâmplat cu unii)

| catalinacroitoru04 explică (pentru anamariarot):

Cred ca mi ai vazut poza de profil, care e facuta pe cand eram mai mica... Nu pot sa o schimb, e contul foarte vechi.

| anamariarot a răspuns (pentru catalinacroitoru04):

N-are nicio importanțăhee hee Nu cred că am dat de înțeles că am vreo problemă cu poza ta de profil

| Veltorb a răspuns:

Confecționeazăți una