| beatricepopescu a întrebat:

Unde pot gasi o tabla Ouija? De preferat in Bucuresti, nu online?

23 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

O bucata de lemn cu litere sa trezeasca ceva? E cam greu de crezut, doar daca nu suntem in filmele horror. Sunt destul de scumpe din cate stiu, special sunt puse preturile alea, pentru bietii natarai care arunca cu banii pentru o bucata de lemn! Doar online gasesti, nu stiu sa fie magazine oculte prin Bucuresti!

| T0T a răspuns:

Te dau banii afară din casă? Dacă da, trimite-mi mesaj că am și eu niște obiecte "magice" de care nu mai am nevoie.

| Sn4k3 a răspuns:

Cred ca o sa o gasesti numai online, nu stiu daca sunt magazine cu obiecte din astea oculte.
http://www.magazinocult.ro/magazin/articole-divinatie/set-ouija.html
O mai gasesti si pe okazii sau olx mai ieftina.

| untu a răspuns:

Fato! La ce va trebuie tabla Ouija? Este pacat mare sa faci sedinte de spiritism! Te sfatuiesc sa nu faci asta pentru ca este foarte periculos sa trezesti spiritele mortilor! Lasa mortii sa odihneasca in liniste!

| suntserios a răspuns (pentru untu):

Lol, e o bucata de lemn, ce spanac sa trezeasca cu ea, poate pisica, daca ii cade in cap

| untu a răspuns (pentru suntserios):

Nu crezi? Ai incercat sa chemi spiritele cu tabla aceea Ouija?

| Robi1444 a răspuns (pentru suntserios):

Adevarat, sa moara familia mea. si pentru o bucata de lemn sa dai peste 300 lei, fking retards... cica invoca spiritele, invoca pe dracu.
Copii, nu va mai uitati la filme horror.

| suntserios a răspuns (pentru untu):

Logica si bunul simt al realitatii imi spun ca nici nu e cazul ca incerc. Ma poti contrazice tu cu dovezi concrete

| Robi1444 a răspuns (pentru untu):

Ce ai fumat bai cumetre?

| suntserios a răspuns (pentru Robi1444):

E 300 lei? Pai cumperi 2-3 sticle de wiskey si vorbesti tu toatre spiritele din lume de banii aia.

| untu a răspuns (pentru Robi1444):

Nu crezi? Ia citeste mesajul meu de mai sus trimis lui Ivanescu Maria Cristina!

| untu a răspuns (pentru suntserios):

Sintserios,te rog sa citesti mesajul meu de mai sus prin linkul trimis Cristinei Maria Ivanescu!

| suntserios a răspuns (pentru untu):

Aham, o poveste cine stie de unde auzita, scrisa intr-n articol dintr un ziar obscur. Am zis mai sus, dovezi concrete.
Ca asa iti gasesti si eu 1000 de articole despre Yeti, fantome, zombi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt parintele Arsenie Boca si cred ca ai nevoie de o exorcizare esti posedat.

| SatanLovesYou a răspuns:

De ce nu ti-o faci singura?

| beatricepopescu explică:

Nu v-am cerut parerea despre ce considerati ca este bine sau rau. De asemenea, nu cred ca va intereseaza pe dumneavoastra ce fac eu cu acel obiect. Am cerut o locatie, nu o opinie. Multumesc happy.

| untu a răspuns (pentru beatricepopescu):

Ia fii atent aici: ...piritelor. Spuneti ce parere aveti?

| beatricepopescu explică:

Inca o data, am cerut doar o locatie. Nu am zis pentru ce o folosesc, nu am zis ca e bine sau rau daca este folosita de oricine. Nu am zis, de asemenea, ca ar merge. Nu am cerut decat sa aflu unde se gaseseste. Iar link-ul acela poate sa spuna la fel de bine o poveste de adormit copiii happy. Spun ca va contraziceti fara a avea experiente proprii, iar asta e destul de aiurea...

| beatricepopescu explică:

E o idee foarte buna, doar ca nu stiu cum...

| SatanLovesYou a răspuns (pentru beatricepopescu):

E simplu. Carton, creioane/culori (cam orice ai nevoie ca sa o personalizezi) si vezi modelul pe internet.

| beatricepopescu explică:

15 ani rolling on the floor? Dragul meu, tot ce zboara se mananca? Sunt aproape de-o varsta cu tine rolling on the floor. Ai vazut un numar si gata, ai presupus ca ala e anul meu de nastere?

| beatricepopescu explică:

Nu imi pot imagina, sincer, ce mentalitate poti sa ai de iti rezervi dreptul in a-ti da cu parerea in lung si in lat la o intrebare in care se cere O LOCATIE. Te rog, fa diferenta, nu am cerut sa mi se dea opinii personale.