| ArexuDeea a întrebat:

Unde pot gasi ochelari de genu asta in Focsani si la ce pret?
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:12

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

In sfarsit cineva din Focsani! Doamne ajuta! laughing Eu am vazut in Carrefour, mai exact la House of Art chiar azi cand am fost...nu stiu sigur cat costa pentru ca nu am fost atent, dar din cate am mai vazut in vara in jur de 30-40 lei straight face
Desigur, poti sa mai gasesti si in hala. Si-a luat o colega cam cu 15 lei, dar se rup foarte repede

1 răspuns:
| ArexuDeea explică:

Ms mult