| lulu_5589 a întrebat:

Unde pot gasi un site sau un program sa vad ce oameni din lista de mess sunt pe invizibil? un coleg mi-a zis ceva de un id de robot si titi zice ce oameni sunt pe invizibil exista asa ceva?:S

15 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Imivisible.com e cel mai bun, pentru ca iti poti salva o lista pe care o poti accesa cand vrei.happy

| deea_1980 a răspuns:

Eu intru pe acest site:http://www.imvisible.ro/ si iti zice daca este pe invisible.

| clo9ryna a răspuns:

Http://www.ydetector.com/ intra aici si scrie id pe care crei sa il cauti

| sweetale12 a răspuns:

Http://www.invizibil.net/

Incearca asta :) Scrii id-ul persoanei respecive si vezi daca e pe invizibil sau nu :)

Sper ca te-am ajutat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ydetector.com/ gasestis hi5-ul. daca au :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am ajuta-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La care se da sa dai downlad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as crede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.yscan.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.yscan.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista, crede-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista asa ceva acela se numeste invisible scaner