| anyhylator a întrebat:

Unde pot sa vizionez transformers 3 full movie? Pana acum am gasit doar filmul de 90 min si are 157min. Vreau si eu un site sau un link ceva unde sa-l vizionez. Funda daca merge sa-l vad!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Transformers: Dark of the Moon (2011) online subtitrat
http://tiny.cc/94efhw

Vezi ca filmul este impartit in doua! In pagina ai Partea 1 si Partea a 2 a pe doua servere, deci ai 2 playere.
Bafta! (poate de aceea ai gasit doar 94 minute ->nu ai fost atent si la partea a doua care are 66 minute)