| Alllllexandra a întrebat:

Unde pot vedea cine mi-a vizualizat profilul pe Facebook? Am auzit ca exista o aplicatie ceva...

8 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Nu cred ca se poate asa ceva

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aplicatiile alea sunt niste fake uri si iti intorc pur si simplu niste raspunsuri aleagtorii.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Https://www.facebook.com/events/269322533133350/ mie mi-a mers dar altii spun k nu le merge

| Crisstttina a răspuns:

Nu exista asa ceva happy

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Nu poti sa vizualizezi asa ceva, aplicatiile acelea sunt niste fake-uri happy

| GasBoy a răspuns:

Exista o astfel de aplicatie si eu am folosit-o:)))dar eu am primit niste cereri la acea aplicatiehttp://apps.facebook.com/161188487334330/?fb_source=search&ref=ts&fref=ts uite aici aplicatia
sper sa-ti fie de folos:)))

| GasBoy a răspuns:

Http://www.facebook.com/? ref=logo#
sper ca ti-a fost de folos:)))

| DesireMaria a răspuns:

Asa ceva nu exista, sau poate ca aceste aplicati sunt unele false adica serios cand vei muri? nimeni nu stie asta.,,