| anonim_4396 a întrebat:

Unde v-ati dori sa mergeti in vacanta anul asta?:S cele mai frumoase si interesante raspunsuri Funda+vot

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

La gura portitei, in delta :http://guraportitei.ro/prezentare.html
http://www.google.ro/......tp?/imgres
E super frumos dupa parerea mea, e o insulita mica si frumoasa,dupa parerea mea e mult mai frumos ca la Constanta,Costinesti,Eufurie Nord, Eufurie Sud etc.
Si e putin cam scump, dar merita iti spun eu :D funda?

| Rustin a răspuns:

Canibal-city

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Într-o excursie prin țară day dreaming,în Italia la mare,monumente,magazine, parcuri de distracții, parcuri acvatice.Tu unde ai vrea?happy

| madda_1470 a răspuns:

In Grecia,Tunisia, Turcia, China...Paris...Londra.Milano

| alygiorgi a răspuns:

Pai...
La mare,la munte, la tara, in Italia
oriunde dar sa nu stau acasa

| nebunica1997 a răspuns:

Mias dori sa calatoresc prin toata tara, sa vizitez multe muzee. Daca bani ma ma vor ajuta sa calatoresc cu familia mea prin toata tara atunci voi merge la Sighisoara pentru ca acolo sunt niste locuri foarte frumoase si vreau sa vad festivalul care tine 3 zile.Pot sta o luna sau mai mult pentru ca am rude acolo.