| herbalist a întrebat:

Universitatea spiru haret din ploiesti este acreditata? funda

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Interesează-te aici,

Universitatea SPIRU HARET Bucuresti - Centrul Teritorial pentru Invatamant la Distanta Ploiesti

Adresa: B-dul Republicii, Nr. 65, Cod 100028, Casa de Cultura a Sindicatelor (Intrarea B, et. 1)
Contact: tel./fax 0244.54.67.88,
e-mail: ushct_ph@spiruharet.ro,
web: www.infoid.go.ro
Program secretariat: luni si marti 9.00-18.00; miercuri, joi si vineri: 9.00-16.00
Program librarie: luni si marti 9.00-18.00; miercuri, joi si vineri: 9.00-16.00
Informația este din 2007!
Pa, pa.